Mavi Ege

Zeytinyağı

Sevgiyle baktık, İlgiyle topladık, Özenle ürettik...
Quality-BRONZE-London-IOOC-19 (2)
LONDON INTERNATIONAL OLIVE COMPETITIONS–LIOOC 2019

Bahçelerimizin lezzetine bir ödül de  London International Olive Oil Competitions dan geldi. Dünyanın en prestijli zeytinyağı yarışmalarından birisi olan 2019 Londra Uluslararası Zeytinyağı Kalite Ödüllerinde Mavi Ege Zeytinyağı Bronz Madalya ile ödüllendirildi.  Italy, Greece, Spain, Portugal, Croatia, Switzerland, Tunisia, France, Croatia, U.S.A gibi bir çok ülkenin katılmış olduğu yarışmadan başarı ile ayrılmak bizleri çok mutlu etti. Bu değerli ödül için öncelikle nimetlerini bizden esirgemeyen Toprak Anaya sonrasında bize güvenen tüm dostlarımıza kucak dolusu teşekkürler. Nafiz Deniz Seçer – Mavi Ege Zeytinyağı. www.londonoliveoil.com

12. Naturel Sızma Zeytinyağı Yarışma Ödülü
12. ULUSAL ZEYTİNYAĞI YARIŞMASI-ALTIN MADALYA

Ankara Ticaret Odasında (ATO) düzenlenen, 2018-19 üretim sezonunun en kaliteli zeytinyağlarının ödüllendirildiği 12’nci Natürel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışmasında Mavi Ege Zeytinyağı olarak “ALTIN MADALYA” ile ödüllendirildik. Doç. Dr. Mücahit Taha, Beykent Üniversitesi öğretim görevlisi Esat Özata ve Aşçılık Eğitmeni Asuman Kerkez tarafından yürütülen yarışma moderatörülüğünde, “ALTIN MADALYA” ödülümüz, Beykent Üniversitesi öğretim görevlisi Sn. Esat Özata tarafından Sn. Nafiz Deniz Seçer’e takdim edilmiştir.

Zeytinyağı Ödülleri
11. ULUSAL ZEYTİNYAĞI YARIŞMASI-GÜMÜŞ MADALYA

Mavi Ege markası olarak ilk ödülümüzü Uluslararası Zeytinyağı Konseyi Tadım Paneli Lideri Gino Celletti’nin katılımıyla, Zeytin Dostu Derneği, Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle gerçekleştirilen 11.Ulusal Naturel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışmasında aldık. 11.ULUSAL NATUREL SIZMA ZEYTİNYAĞI KALİTE YARIŞMASI’ nda kazandığımız Gümüş Madalya ödülü ile yüksek standartlarda kaliteye sahip zeytinyağı üretimimizi tescillemiş olduk.